نکته به نکته : (قسمت ششم) رپورتاژ خبری

ساخت وبلاگ
چکیده : چکیده این محصول : انتشار : 1396/11/29 0... با عنوان : نکته به نکته : (قسمت ششم) رپورتاژ خبری بخوانید :
<strong><strong>نکته</strong></strong> به نکته : (<strong>قسمت</strong> <strong>ششم</strong>) <strong>رپورتاژ</strong> <strong>خبری</strong>
چکیده این محصول : انتشار : 1396/11/29 0 نظر 1,110 بازدید

در این قسمت از مجموعه نکته به نکته درباره ریپورتاژ خبری که  می تواند یک روش بازاریابی بسیار مفید در صورتی که به شکل صحیح انجام شود باشد صحبت خواهیم کرد.

رپورتاژ

رپورتاژ خبری در ظاهر یک نوع بازاریابی بسیار ساده و یک روش قابل دسترس است. اما درصد بسیار کمی از افراد می توانند از رپورتاژ خبری نتیجه اثر بخشی بگیرند. نمونه های بسیار زیادی از رپورتاژ خبری های ایرانی هستند که اکثر مواقع از این روش بازاریابی بازخورد بسیار منفی از طرف کاربران خود دریافت می کنند. حتی افرادی که بسیار حرفه ای عمل می کنند و دارای کسب و کار های بزرگ هستند.

علت دریافت بازخورد منفی از این نوع بازاریابی این است که بسیاری از افراد نمی دانند باید در رپورتاژ از چه طریقی توجه کاربر را به خود جلب کنند. در این فایل آموزشی تصویری قصد داریم به شما نحوه ایجاد یک رپورتاژ خبری سودمند را آموزش دهیم.

پس از مشاهده این ویدئو می توانید یک رپورتاژ خبری جذاب تهیه کنید ، نظر کاربران را به خود جلب کنید و از آنها بازخورد مثبت دریافت کنید.

...
نویسنده : استان‌ها بازدید : 19 تاريخ : جمعه 24 فروردين 1397 ساعت: 5:23